• 2e elftal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Castellana, RubenOverige stafTeammanager
    Kraus, GijsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 10:00Spero 9 - CHRC 2Sportpark De Pas
    3 okt. 12:30CHRC 2 - RKSV Driel 3Wilhelmina sportpark
    10 okt. 09:30Eldenia 7 - CHRC 2Sportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.CHRC 2 - RKSV Driel 41 - 4
    5 sep.SVHA 3 - CHRC 26 - 5
  • Poulestanden CHRC 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CHRC 200000000
    2RKSV Driel 300000000
    3Eldenia 700000000
    4Elsweide 500000000
    5FC Jeugd 400000000
    6Orion 700000000
    7SML 300000000
    8Spero 1000000000
    9VDZ 500000000
    10Sc Westervoort 400000000

    Poulestanden CHRC 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 922009456
    2SVHA 321017703
    3RKSV Driel 4210178-13
    4CHRC 22002610-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broek, Dennis Van denTeamspeler
    Castellana, RubenTeamspeler
    Dillisse, MaickelTeamspeler
    Fuks, JochemTeamspeler
    Horst, Christiaan terTeamspeler
    Horst, Paulie terTeamspeler
    Horst, Stephan terTeamspeler
    Kooten, Remco VanTeamspeler
    Kraus, ChielTeamspeler
    Kraus, RickTeamspeler
    Leeuw, Gijs deTeamspeler
    Leeuw, Nick deTeamspeler
    Versteeg, BramTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    Spero 9

    VS

    CHRC 2

    19 september 202110:00 uur
    Sportpark De Pas v3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    CHRC 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd